Kérdezd a férfit
Szeretitek a kopasz macskákat?
| Felhasználó | Válasz | Dátum |
|---|---|---|
| Casanova | A kopasz macskát nem! A kopasz puncit annál inkább. | 2013. március 23. 07:45 |
| Csak ha nektarint eszik. | 2011. szeptember 19. 22:48 | |
| Pinokkió | Miért jó az a macskának? | 2011. szeptember 16. 17:27 |
| Balázs Gyula | Ó, hogyne! Múltkor is volt vagy egy tucat az Egészséges Fejbőr koncerten... | 2011. szeptember 13. 23:34 |
| matyómacsó | Az egyiptomiak is borotválják? :-O | 2011. szeptember 12. 20:57 |
| Csakis a selymes szőrűt… | 2011. szeptember 12. 20:44 | |
| Kérdező | Az egyiptomi kopasz macskára gondoltam… hehe… :D | 2011. szeptember 12. 17:39 |
| Black Ice | Attól függ hol "kopasz" a cica :-) | 2011. szeptember 12. 14:57 |