Kérdezd a férfit
Ennétek roston sült patkányt, ha semmi más nem lenne és az éhhalál fenyeget?
| Felhasználó | Válasz | Dátum |
|---|---|---|
| Janó | Miért, a hamburger miből van? | 2011. szeptember 19. 20:34 |
| Balázs Gyula | Nem. Nyilván éhen halnék... | 2011. szeptember 14. 01:26 |
| Pinokkió | Az éhhalál a fogyókúra egyik formája. Nehogy már megszegjem a diétámat! | 2011. szeptember 13. 11:15 |
| Nem, ha elfogynak a patkányok, úgyis lőttek nekem. Inkább előbb mint később. A fejében méreganyag van. Tudtad? Azért szokták azt levágni, akik nyárson sütik belezés nélkül. | 2011. szeptember 12. 20:43 | |
| Black Ice | Hát a Kubai falmászópatkányt azt szívesen megkóstolnám, mert fel lehet hizlalni akár 10kg-ra is. /Lehet még jó biznisz is lehetne belőle... Csak nem tudom mennyi peso darabja./ Attól függetlenül hogy mindenevő főleg inkább nővényevő. Volt egy film a jövőbe játszódva ott a patkányhamburger volt az alap. :-) Cuban Rat Burger King :-) |
2011. szeptember 12. 14:56 |