Kérdezd a férfit
Szeretkeztetek már szénában?
| Felhasználó | Válasz | Dátum |
|---|---|---|
| Pinokkió | Fű, bokor, víz, repülő, lift, padlás, szomszéd rétje... miért pont széna? | 2011. október 12. 16:59 |
| aviscsavo | ..Katasztrófa lett belőle , végig vakaróztunk!!! | 2011. október 2. 11:38 |
| Gyuri | ...a legszebb volt... | 2011. szeptember 24. 14:28 |
| Janó | Igen, de azt nem nevezném szeretkezésnek, inkább ráb...szás volt. | 2011. szeptember 23. 15:15 |
| Black Ice | Csak kazalban... ;-) | 2011. szeptember 21. 20:27 |