Kérdezd a férfit
Miért nem szeretnek a férfiak házasodni?
| Felhasználó | Válasz | Dátum |
|---|---|---|
| Kérdező | Jééé! Itt tudok még egyszer válaszolni nektek!!! | 2010. április 14. 14:55 |
| Kérdező | gének:-))) | 2010. április 14. 09:14 |
| Devil | Mert ösztöneiknél fogva a nőknek fontosabb a magállapodás. | 2010. április 4. 10:45 |
| matyómacsó | Nem szeretnek??? Van aki többször is megteszi. :-) Egyébiránt tényleg: génjeit, ösztöneit, tudatát kell meggyőznie, urambocsá becsapnia :-), hogy ez jó cselekedet. |
2010. március 6. 10:24 |
| Pitt | Talán: vajon az az érzés, hogy nálad kötöttem ki elég egy életre? | 2010. március 6. 08:55 |
| himi | Mert be van égetve a génjeinkbe:-) | 2010. március 5. 20:41 |