újabb események régebbi események további események
19:37
Anyu válaszolt egy szavazásra
19:33
Anyu válaszolt egy szavazásra
19:13
Ilona új bejegyzést írt a naplójába
16:23
Ilpaki új bejegyzést írt a naplójába
16:09
Anyu új hozzászólást írt az egyik naplóbejegyzéséhez
15:49
zsoltne.eva új hozzászólást írt Anyu naplóbejegyzéséhez
11:48
Yolla válaszolt egy szavazásra
11:47
Yolla új cikket töltött fel
11:35
Anyu új hozzászólást írt az egyik naplóbejegyzéséhez
10:57
Anyu új hozzászólást írt az egyik naplóbejegyzéséhez
10:11
Yolla új bejegyzést írt a naplójába
09:16
zsoltne.eva módosította a naplóbejegyzését
09:13
zsoltne.eva új bejegyzést írt a naplójába
08:59
zsoltne.eva új hozzászólást írt Anyu naplóbejegyzéséhez
08:54
zsoltne.eva új hozzászólást írt egy cikkhez
21:56
Black Ice új cikket töltött fel
21:10
Ilona módosította a naplóbejegyzését
21:06
Ilona új bejegyzést írt a naplójába
19:50
Anyu új hozzászólást írt az egyik naplóbejegyzéséhez
18:44
Horoszkóp módosította a naplóbejegyzését

XVIII. Alföldi Állattenyésztési és Mezõgazda Napok Nemzetközi Szakkiállítás és Vásár

2012. május 6. - 2012. május 8.
Hódmezővásárhely

Vissza a programajánlóhoz

A Kiállítás díszvendége: Franciaország


2011. május 06. péntek
9.00
Ünnepélyes megnyitó Dísztér
9.40
Nemzetközi sajtótájékoztató Dísztér
10.00
Magyartarka showbírálat „A” szektor
10.00
Juh tenyészállat bírálat „D” szektor
10.00
Baromfi fajtabemutató „F” szektor
10.00
Lesz-e apróvad az Alföldön?- vadgazdálkodási fórum
10.30
Ló tenyészállat bírálat „F” szektor
11.00
Holstein-fríz showbírálat „A” szektor
11.00
Kecske tenyészállat bírálat „D” szektor
13.00
Határon átnyúló együttműködési lehetőségek - fórum „F” szektor
14.00
Húsmarha tenyészállat bírálat „F” szektor
14.00
Sertés tenyészállat bírálat „C” szektor
15.00
Hal fajtabemutató „F” szektor
17.30
Bemutató fejés „A” szektor




2011. május 07. szombat
9.00
Kiállítás nyitása
10.00
Tenyészállat felvezetés, ünnepélyes díjkiosztás „A” szektor
10.00
Országos CACL coursing agárverseny „G” szektor
10.30
„Látvány” mangalicavágás „F” szektor
11.30
Hal fajtabemutató „F” szektor
12.00
Főzőverseny zsűrizése
12.00
Gidrán Gála - csikós bemutató „A” szektor
12.20
Póni pa-dö-dõ „A” szektor
12.30
Sertés árverés „C” szektor
12.30
Gidrán Gála - huszár bemutató „A” szektor
12.30
Furioso-North Star tenyészszemle „F” szektor
12.50
Holstein-fríz felvezetők ügyességi versenye „A” szektor
13.00
A vadász néha fõz is - vadételek kóstolója „G” szektor
13.00
XI. Országos Juhnyíró Verseny „D” szektor
13.00
Kihívások és trendek Európa tejtermelésében - tejtermelõk fóruma „F” szektor
14.00
Főzőverseny eredményhirdetése
14.00
Baromfi fajtabemutató „F” szektor
14.10
Gidrán Gála - fajtabemutató „A” szektor
15.00
Gidrán pa-dö-dõ „A” szektor
15.10
Tenyészmén parádé „A” szektor
15.40
Gidrán Gála - military show „A” szektor
16.00
Lovas falkavadász bemutató francia rókakopókkal „A” szektor
16.00
Hubertus megemlékezés
16.20
Gidrán „Puszta ötös” „A” szektor
16.30
Húsmarha fajtabemutató „F” szektor
16.40
Fogatkavalkád „A” szektor
17.20
Agárverseny díjkiosztása „A” szektor
17.30
Bemutató fejés „A” szektor




2011. május 08. vasárnap
9.00
Kiállítás nyitása
9.00
Tenyészállat felvezetés „A” szektor
9.30
XXVII. Szent György Napi Juhásztalálkozó-megnyitó „D” szektor
9.30
„Látvány” mangalicavágás „F” szektor
10.00
Gidrán Gála - huszár bemutató „G” szektor
10.30
Hagyományos magyar lófajták díjugrató versenye-C1 kategória „G” szektor
10.30
Juh-és kecske tenyészállat bemutató és értékesítés „D” szektor
10.40
"Állati jó show gyerekeknek"- rajzverseny, malacfogó verseny,
Ki Mit Tud?- az állatokról, tehénfejő- és tejivó verseny,
halsimogatás, pikkelykirakás „A” szektor
11.00
„Eb a vadász kutya nélkül” - vadászkutya bemutató „G” szektor
12.00
Fogatkavalkád „G” szektor
12.30
Húsmarha fajtabemutató „F” szektor
12.30
Póni pa-dö-dõ „A” szektor
12.40
Ifjú Holstein-tenyésztõk XIV. Országos Felvezetõ Versenye „A” szektor
13.10
Gyermek lovasok játéka „A” szektor
13.30
Magyar lovak derbyje a Hód-Mezõgazda Zrt. díjáért „G” szektor
13.40
Gidrán fajtabemutató „A” szektor
14.20
Gidrán pa-dö-dõ „A” szektor
14.30
Gidrán Gála - military show „A” szektor
15.00
Lovas falkavadász bemutató francia rókakopókkal „A” szektor
15.00
Gidrán „Puszta ötös” „G” szektor
15.30
Magyar kutyafajták fajtabemutatója „A” szektor
15.30
Juhnyírási bemutató „D” szektor
15.30
Baromfi fajtabemutató és árverés „F” szektor
15.30
Bábolna Takarmány Derby „G” szektor
16.10
Gidrán Gála - csikós bemutató „A” szektor
16.30
A Gyulai Kutyás Agility Szabadidősport Klub bemutatója „A” szektor
17.30
Bemutató fejés „A” szektor

Helyszín: Hód-Mezőgazda Zrt. Kiállítási Centruma, 6800 Hódmezővásárhely, 47-es főút 195. km.
Nyitva tartás: minden nap 9-18 óráig
Belépőjegy: 1000 Ft ( 18 éven aluliak részére ingyenes)
Parkolójegy: 1000 Ft
Étkezés: vendéglátó egységeknél biztosított
GPS koordináták:
MIO: N 46. 43398° E 20. 36289°
GARMIN: N 46° 26.047´ E 20° 21.776´
A kiállítás tematikája:
- állattenyésztés, tenyészállat kiállítás (szarvasmarha, ló, sertés, juh, kecske, baromfi)
- állattenyésztéshez kapcsolódó technológiák, eszközök
- takarmányozás
- élelmiszeripar
- mezőgazdasági gépek
- mezőgazdasági informatikai eszközök
- műtrágyák, növényvédő szerek
- integráció
- környezetvédelem
- vetőmagok
- kiegészítő rendezvények minden korosztály részére

Feltöltötte: Tündér

Hozzászólások

A programokhoz csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá.

Megjegyzés:

Ehhez a programhoz még senki nem írt hozzászólást.

Feleségek.hu csevegő

Online felhasználók:

Privát csevegő béta

Csevegő partnerek: