Ex nem Next - játékra!
Látogatók száma: 44
Egy háború utáni időben egy hatalmas kastélyban voltam nevelőnő négy rakoncátlan pici gyerekre vigyázva és életemben először boldogan éltem. Hosszú rózsaszín ruhában szaladgáltam naphosszat a gyerkőcök után és többre nem vágytam. Azúr, az úr sem zaklatott. Beteljesült minden kívánságom.
Egyszer csak életem exe megjelent koszosan és büdösen és loboncos hajjal és... Én elbújtam előle a ligetben. Szégyelltem.
Mindenki oda meg vissza volt, hogy ő egy háborús hős, aki megmentett sok életet és több mint 2500km-t gyalogolt, hogy újra lásson engem... Beszarás... Nem sületlenség?
Én meg csak zokogtam elbújva a kastély egyik alagútjában a földre hasalva, hogy de hát büdös...! És akkor jött egy barát, aki átölelt mellém fekve, hogy megvigasztaljon. Szemfüles volt. Rég esett ennyire jól egy ölelés és végre elsírhattam a bánatom.
És aztán segítettek az exnek. Megfürdették, világhírű magyar fodrászhoz vitték és új ruhákat kapott, aztán egy bazinagy kétezerfős ünnepséget szerveztek, aminek a fénypontja az lesz, hogy majd újra egymásra találunk. Mindenhol ki volt plakátolva, hogy hány km-t gyalogolt értem... Na, és?
De nekem nem tetszett, mentem mint a marha a vágóhídra, kinek nincs választása. Akartam is meg nem is. Inkább csak kíváncsi voltam. Ő meg a népszerű háborús hős, a sztár, én meg a vonakodó vénkisasszony... Aztán felébredtem.
A cikket írta: kalozlány
Hozzászólások
Ehhez a cikkhez senki nem írt hozzászólást.