Kérdezd a férfit
Kutya vagy macska? Esetleg hörcsög? ;-)) Halak?....
| Felhasználó | Válasz | Dátum |
|---|---|---|
| H.Norbert | Kutya. Mivel ma megdöglött az aranyhalam:( | 2010. május 2. 19:55 |
| Kérdező | Stallion! ;-)) Porcica??? Ma Te porszívózol Pitt!! | 2010. április 30. 22:54 |
| Pitt | Porcica? | 2010. április 30. 22:43 |
| Joe48 | ugyanmár persze hogy kutya | 2010. április 30. 21:59 |
| Stallion | Állatok: részeg disznó, lajhár, vadbarom, beképzelt majom, halvérű...(ez mind a feleségemtől idéztem) de nem kutyahűség! :))) |
2010. április 30. 21:30 |
| matyómacsó | Kutya. Halak max. a kerti tóban. Ja, és disznó az ólban. A többi gyerekjáték. |
2010. április 30. 11:33 |
| barraqda | hjaaaaaj, de érzékeny téma. Tarzanként nőttem fel..van itt minden... halak, kutyus, gőték, papagáj, és hogy kedves feleségem teljesen boldog legyen, kapott tőlem egy tenyeremnyi méretű nyuszit... már nagyon rágta a fülemet, mennyire szereti őket... | 2010. április 30. 10:16 |