Kérdezd a férfit
Hová lettetek fiúk?? Vagy csak kerüljük egymást? Mostanában alig látok fent aktív férfit.... B.I, Pinokkió kivételek.
| Felhasználó | Válasz | Dátum |
|---|---|---|
| bendeguz | Fidelünk ám. | 2012. február 13. 20:35 |
| Pumukli56 | Itten vagyunk ám. | 2012. február 11. 16:10 |
| Gyuri | Azért még nem állt be teljesen a ...klimax! | 2012. február 6. 18:40 |
| Black Ice | Pumukli barátom. | 2012. február 5. 20:52 |