Kérdezd a férfit
Miért csak a Nő "képes" elpakolni a gyerek után?
| Felhasználó | Válasz | Dátum |
|---|---|---|
| aszir | mert csak a gyerek nem képes elpakolni maga után | 2010. április 10. 20:06 |
| Kérdező | Pitt: Ne haragudj, vannak kivételek! Minden témakörben!!! | 2010. április 4. 20:16 |
| Pitt | A gyerekem után is rendszeresen elpakolok! Így tanulja meg! Életkoránál fogva nyilván még mutatni kell neki, de jó úton járunk! Azt, hogy csak nők képesek visszautasítom! | 2010. április 4. 19:50 |
| matyómacsó | A férje után is ő pakol el. Hülyén nézne ki, ha a gyerek után meg a férje... | 2010. április 4. 19:39 |
| Pinokkió | Attól függ mit?! Ha pl. a gyerek füvet nyírt, akkor az udvaron hagyott fűnyírót én pakolom el! | 2010. április 4. 19:27 |