újabb események régebbi események további események
21:51
Kolibri madár regisztrált a weboldalra

Hapták!

2011. február 6.

Vissza a naplóhoz

Ma lecsót csináltunk végre imádom ! Holnap új fent egy hétfő reggel, de addig a virtuális főzőcskébe főzök, ha valaki tudná..., de nem magamnak Barbónak segítek, néha kell a kikapcsolódás a világ nehéz és könyörtelen részétől! Pusz mindenkinek!

A bejegyzést írta: Orsolya

Hozzászólások

Ehhez a bejegyzéshez senki nem írt hozzászólást.

Feleségek.hu csevegő

Online felhasználók:

Privát csevegő béta

Csevegő partnerek: