újabb események régebbi események további események
21:51
Kolibri madár regisztrált a weboldalra

Hókuszpók

2012. február 11.

Vissza a naplóhoz

Nem hiszek a hókuszpókokban, de Dominka bejegyzésére visszatértem, és elolvastam, miután közel hasonló dolog történt velem, mint amit előrevetített... Csak megérintett mennyire találó, de az érzés kellemes volt...
Valami egészen más volt ez, mint amit az utóbbi hetekben átéltem. Ami történt, a gondolatomban hívtam elő a múltból, ami valószínű mélyen jelen volt, ott motoszkált már a fejemben.

"A héten szerencséje van, partnere rajongása nem csökken Ön iránt, sőt! Igazi romantikus hétnek néz elébe, csak engedje el magát és élvezze az imádatot. Most igazán tenyéren hordozottnak érezheti magát. Persze nem árt, ha Ön is kitesz magáért, hogy érdemesnek tartsák a rajongásra."

Még bármi lehet... csak az idő kerekét nem lehet visszapörgetni. :-)

A bejegyzést írta: zsoltne.eva

Hozzászólások

időrendi sorrend

megtekintés Válasz erre: zsoltne.eva

Éppen egy ilyen fagyos napon? :-)

Épp olyan jó, mint bármelyik másik. Csak döntés kérdése. :)) (meg jó meleg ruha)

megtekintés Válasz erre: Ailet

Az is egy megoldás, amikor a kezünkbe vesszük a sorsunkat... :))

Éppen egy ilyen fagyos napon? :-)

megtekintés Válasz erre: zsoltne.eva

Ó, de szépen mondtad! Jó lesz görgetni magam előtt a kavicsot,... hogy gerjedjen! :-)

Az is egy megoldás, amikor a kezünkbe vesszük a sorsunkat... :))

megtekintés Válasz erre: zsoltne.eva

Én már látom mit hoz a holnap. Fázni fog a lábam! :-)

Dupla zokni, ez nálam bevett szokás :))

Pussz Tündér

megtekintés Válasz erre: Tündér

Kedves Éva!

Sosem tudni, mit hoz a holnap! :)

Pussz Tündér

Én már látom mit hoz a holnap. Fázni fog a lábam! :-)

megtekintés Válasz erre: Ailet

Szia Éva!

Én mint vízöntő csak azt mondhatom, hogy hajrá, hajrá! :D A kimondott szó kavics, ami hullámokat gerjeszt az élet folyamán. :))

Pusz:A

Ó, de szépen mondtad! Jó lesz görgetni magam előtt a kavicsot,... hogy gerjedjen! :-)
Szia Éva!

Én mint vízöntő csak azt mondhatom, hogy hajrá, hajrá! :D A kimondott szó kavics, ami hullámokat gerjeszt az élet folyamán. :))

Pusz:A
Kedves Éva!

Sosem tudni, mit hoz a holnap! :)

Pussz Tündér
Feleségek.hu csevegő

Online felhasználók:

Privát csevegő béta

Csevegő partnerek: