Hókuszpók
2012. február 11.
Nem hiszek a hókuszpókokban, de Dominka bejegyzésére visszatértem, és elolvastam, miután közel hasonló dolog történt velem, mint amit előrevetített... Csak megérintett mennyire találó, de az érzés kellemes volt...
Valami egészen más volt ez, mint amit az utóbbi hetekben átéltem. Ami történt, a gondolatomban hívtam elő a múltból, ami valószínű mélyen jelen volt, ott motoszkált már a fejemben.
"A héten szerencséje van, partnere rajongása nem csökken Ön iránt, sőt! Igazi romantikus hétnek néz elébe, csak engedje el magát és élvezze az imádatot. Most igazán tenyéren hordozottnak érezheti magát. Persze nem árt, ha Ön is kitesz magáért, hogy érdemesnek tartsák a rajongásra."
Még bármi lehet... csak az idő kerekét nem lehet visszapörgetni. :-)
A bejegyzést írta: zsoltne.eva
Hozzászólások
időrendi sorrend
Éppen egy ilyen fagyos napon? :-)
Az is egy megoldás, amikor a kezünkbe vesszük a sorsunkat... :))
Ó, de szépen mondtad! Jó lesz görgetni magam előtt a kavicsot,... hogy gerjedjen! :-)
Én már látom mit hoz a holnap. Fázni fog a lábam! :-)
Pussz Tündér
Kedves Éva!
Sosem tudni, mit hoz a holnap! :)
Pussz Tündér
Szia Éva!
Én mint vízöntő csak azt mondhatom, hogy hajrá, hajrá! :D A kimondott szó kavics, ami hullámokat gerjeszt az élet folyamán. :))
Pusz:A
Én mint vízöntő csak azt mondhatom, hogy hajrá, hajrá! :D A kimondott szó kavics, ami hullámokat gerjeszt az élet folyamán. :))
Pusz:A
Sosem tudni, mit hoz a holnap! :)
Pussz Tündér