O`riàsok földjén
2013. április 13.
Minden nap làt az ember valami érdekeset. Fàba vésett o`riàsok is vannak errefelé.
Özeket is làttam reggel, de nem zergék voltak, mert azok sötétebbek és tömzsibbek.
Ma palantàzàshoz készitettem elö tözegcserepeket, vagyis megtöltöttem öket földdel. De most annyira gyönyörü nap van, hogy vétek bent ülni.
Tudjàtok mi nincs itt? Sonnenuntergang. Mert egyszerüen csak lebukik a hegy mögé azt joccakàt. De két oràval késöbb a tàvolabbi hegyeket még megvilàgitja, csak itt nincs màr semmi, csak mégis vilàgos van. Nagyon érdekes. Most kezd kicsit sötétedni. 20:13.
A bejegyzést írta: Virág
Hozzászólások
időrendi sorrend
A kollegám is így volt tegnapelőtt este Pécsváradhoz közeledve az erdei úton. Éppen sötétedett. Először őzgidát látott , majd egy róka szaladt át a kocsi előtt, aztán egy szarvasféle ugrott át előtte.
Majdnem reggelig tartott, amíg szereztünk egy darut és kerékre állítottuk a felborult teherautót. A bitumenszállító utánfutó totálkáros lett. A veszteség 5 millió forint.
Tanulság: Csak az bámulja meg a természetet akinek nem kell időben hazaérnie. A többiek nyissák ki a pénztárcájukat.
Majdnem reggelig tartott, amíg szereztünk egy darut és kerékre állítottuk a felborult teherautót. A bitumenszállító utánfutó totálkáros lett. A veszteség 5 millió forint.
Tanulság: Csak az bámulja meg a természetet akinek nem kell időben hazaérnie. A többiek nyissák ki a pénztárcájukat.